Збірна України 21 Квітня, 17:37 651
Іспанські ЗМІ закрили питання останнього матчу Довбика: журналісти написали все, що думають про його гру і гол | 19-27
У суботу, 20 квітня, Жирона на своєму полі впевнено обіграла Кадіс із рахунком 4:1 у поєдинку 32-го туру Прімери.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі каталонців, провівши на полі 86 хвилин, протягом яких встиг забити один м'яч.

Іспанські ЗМІ відреагували на черговий результативний виступ українського бомбардира.

Mundo Deportivo – виконувач

«У єдиному чіткому гольовому моменті він забив і продовжив бути лідером перегонів за Пічічі».

Sport – 8/10

«Він «з'явився» на полі із запізненням, але з'явився, забивши гол після того, як Мігель Гутьєррес виконав навісну передачу з флангу. Він забив з явного офсайду в першому таймі і не міг піти без голу. Це його 18-й гол у Ла Лізі, і він є найкращим бомбардиром».

L’Esportiu de Catalunya – різниця

«Він багато разів виступав у ролі стовпа, розвантажуючи гру, пропонуючи гру віч-на-віч і шукаючи найкращий варіант, вриваючись у простір, щоб дезорганізувати захист. Довбик не мав чудових моментів, але найяскравіший з них привів до голу».

Після цього матчу Довбик йде на першому місці у бомбардирських перегонах з 18-ма голами.